НА ПОПУСТ 57%

XIAOMI Mi Smart Scale 2 White Вага

Лесно поврзување со Mi Fit APP

Димензија: 300mm x 300mm x 28.2mm

Преден панел: Калено стакло

Задна страна: ABS

Лимит на тежна: 5kg – 150kg

Мерка во:  kilograms, pounds (прилагодливо)

Презицност на мерење до: 50g

Поврзување Bluetooth 4.0.

Компатибилен со уреди со Android 4.4 и погоре, како и со iOS 7.0 и погоре.

1,290 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.