MINIKOIOI Bowly Aqua Green Сад за јадење

Minikoioi Bowly е направен од 100% силикон, целосно безбеден за малите деца.

Садот е опремен со капак кој ви овозможува да ја чувате храната на детето.

Основата обезбедува цврсто држење на површината на која е поставена. Ова спречува садот да се преврти и да ја истури неговата содржина.

Садот е погоден за употреба во рерна и микробранова печка до 200°C без капак.

Рачно миење во топла вода со сапуница.

Возраст: 6+ месеци.

749 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.