MINIKOIOI SCOOPS 1 PCS. PINKY PINK ЛАЖИЧКА ЗА БЕБЕ

Изработен од 100% силикон од хранлива класа. Меката силиконска лажица е блага за венците при никнување на забите. Помага во развојот на фината моторика. Здрава алтернатива на пластиката. Миење со раце и безбедно за стерилизатор.

Minikoioi Scoops се сосема безбедни.

Во едно пакување следуваат една лажичка.

359 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.