.Natalija Collection Чанта

Рачно изработени чанти, со модерни и уникатни бои, совршени за лето.

Димензии

  • 23cm ×7cm × 17cm

1,690 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.