OBLEPIKHA C-BERRICA ВИТАМИН Ц ЕНЕРГЕТСКИ СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ

Овој богат серум ја тонира вашата кожа и ја остава полна со енергија и виталност во текот на целиот ден. Витаминот Ц помага да се зајакне самостојниот одбранбен систем на вашата кожа, забрзувајќи го обновувачкиот процес. Витаминот А допринесува до одржување на чиста кожа и сјај. Витаминот Е е моќен антиоксидант кој помага да се минимизираат знаците на предвремено стареење. Додатно, хидролизираниот пченичен протеин, агенс кој ја затегнува кожата, оставајќи ја поцврста и со младешки изглед.

 

360 ден

Опис

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете мала количина на чисто лице наутро и/или навечер. Да се користи 1-2 пати дневно.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.