ORGANIC KITCHEN Сет за туширање Juicy Grape

Juicy Grape Сет

  • Масло од органско грозје – поттикнува измазнување на кожата.
  • Сок од органско алое вера – интензивно хидрира.
  • Екстракт од органска банана – храни, го подобрува еластицитетот.
  • Екстракт од органски акаи бобинки – ја омекнува кожата.

Гелот за туширање ја негува и изманува кожата , додека пак лосионот ја хидрира кожата, оставајќи ја мазна на допир.

Сетот содржи:

  • сунѓер
  • сочен гел за туширање и
  • лосион за тело.

565 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.