PHILIPS Овлажнувач на воздух

ОВЛАЖНУВАЧ ЗА ВОЗДУХ
ПРЕДВИДЕНА РАБОТНА ПОВРШИНА ДО 32 М2
РЕЖИМ НА МИРУВАЊЕ ЗА ТИВКО РАБОТЕЊЕ
ИСПАРУВАЧКАТА ТЕХНОЛОГИЈА NANOCLOUD ШИРИ 99% ПОМАЛКУ БАКТЕРИИ ОТКОЛКУ УЛТРАЗВУЧНИТЕ
ЧЕСТИЧКИТЕ СО НАНО ГОЛЕМИНА НЕ ОСТАВААТ БЕЛИ ТРАГИ ИЛИ ВЛАЖНИ ТОЧКИ
АВТОМАТСКИ ГИ ЧУВСТВУВА НИВОАТА НА ВЛАЖНОСТ НА СЕКОИ 3 СЕКУНДИ
3 ПОСТАВКИ ЗА ВЛАЖНОСТ КОИ ГАРАНТИРААТ ОПТИМАЛЕН ОПСЕГ НА ВЛАГА ОД 40-60%
ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ ЗА ВЛАГАТА ВО РЕАЛНО ВРЕМЕ

9,718 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.