PHILIPS Пегла

Пегла на пареа

6,099 ден

Опис

Моќност 2500 W

Постојана пареа 50 G / MIN

Дополнителна количина на пареа 210 г

Потготвеност за користење 2 минути

QUICK CALC RELEASE Отстранување и чистење на бигор

Едноставна употреба

STEAMGLIDE PLUS Технологија на плочата

Контрола на нивото на пареа од рачката

Подлога отпорна на гребење

Погодна за користење на вода од чешма

Функција против капење

Брзо отстранување на наборите

Должина на струјниот кабел 2 м

Напон 240 V

Еколошка ефикасност

Димензии на производот 12,88 Х 15,33 Х 31,95 см

Тежина 1.552 кг

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.