Полиана

Еленор Портет – „Полиана“

Превод: Владимир Стојановски

Илустрација на корица: Ване Костуранов

Категорија/жанр: Книга за деца; роман

Едиција: Безвременски приказни

Формат: А5

Повез: мек Број на страници: 192

250 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.