НА ПОПУСТ 22%

Premium 100% Памучна виско перница

Со својата висококвалитетна памучна ткаенина и виско пена која дава потпора на вашиот врат оваа перница не само што ја зголемува вашата удобност при спиење, туку и ви помага да ја разубавите вашата спална соба.

1,790 ден

Опис

Навлаката се пери на 30 oC

Внатрешната навлака нема патент

Тежина 1 кг

Димензии 65 × 45 × 7 cm

Боја Бела

Матријал 100% памук

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.