sVcareblends Серум за раст на брада

Серумот е направен за да го навлажни и нахрани влакното и да промовира стимулација на фоликулите.
Серумот може да се користи секој ден, 2 пати дневно, наутро и навечер
Серумот е направен од исклучиво 100% природни масла, без додаток на хемикалии, парабе и вештачки бои.
Подготвени за нова брада?

1,500 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.