TEFAL Шпатула за палачинки

250 ден

Опис

ПРИБОР-ШПАТУЛА ЗА ПАЛАЧИНКИ

Производител: TEFAL

2744912

 

 

 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.