Тепих

Тепихот по состав е 60% полипропилен и 40% полиестер.

Земја на потекло Белгија.

4,565 ден15,015 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Димензии

120×170, 135х200, 160 x 230, 80х140

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.