Тепих

Земја на потекло Белгија.

Рамноткаен тепих од еколошки полипропилен, антистатични и лесни за одржување.

5,180 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Димензии

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.