URIAGE EAU ТЕРМАЛНА КРЕМА ЗА РАЦЕ

Крема за раце, ги штити рацете од надворешните влијанија, ги прави нежни и хидрирани.

236 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

50 мл

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.