URIAGE ROLL-ON 3 AКТИВ 50мл

спречува прекумерно потење и создавање на непријатни мириси, 24 часовна ефикасност, не остава бели и жолти траги на облеката

735 ден

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.