URIAGE XEMOSE МАСЛЕН БАЛСАМ ЗА ТЕЛО

Длабоко ја храни и штити кожата до 48 часа од нанесување.
• Се употребува кај премногу сува кожа за лице и тело.
• Брзо ги намалуваат сензациите на сува кожа и затегнатост.
• Содржи маслена компонента која ја омекнува кожата, ја прави мека и еластична

1,110 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.