VICHY SLOW ÂGE Крем за околу очи 15ml

Slow Âge се препорачува кај сите жени кои се изложени на штетни влијанија од околината и кои сакаат да делуваат на знаците на стареење на кожата и да ја успорат нивната појава. За осетлива кожа. Хипоалергено. Со Vichy минерализирана термална вода. Испитано под дерматолошки и офталмолошки надзор. Примерено за осетливи очи. Без парабени. Подрачјето околу очите е моментално хидрирано и освежено. Од ден во ден подрачјето околу очите е осветлено и изгледа одморено.

1,882 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.