Xiaomi Паметна греалка

Тивка и удобна техноголија на брзо загревање на воздухот, можност за одржување константна топлина, управување со апликација.

Напредни Функции: дигитален термостат за подесување 6 брзини.

Димензии И Тежина780*216*526мм , 5.7кг

Енергетска класа А

7,600 ден

Опис

*2200W моќ на загреавање

*Тивка и природна технологија на греење

*Дигитален термостат со 6 различни температури

*IPX 4 сертификат

*Поврзување sо WiFi  управување преку апликацијата Mi Home или гласове асистент

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.