XIAOMI Smart Pet Fountain EU Смарт Сад за Вода

Волуменот од 2 литри ги задоволува потребите за вода на возрасна мачка 4-7 дена, давајќи безбедна и чиста вода за вашето домашно милениче, за да можете да патувате со мир на умот на кратки патувања. Капакот исто така може да складира вода, испуштајќи мала количина на вода за пиење во случај на прекин на струја.

Се препорачува да се чисти фонтаната еднаш неделно и да се менува водата поради појава на талог – бигор во филтерот.

  • Моќност: 5.9 W
  • Влезна струја: 5,9 V = 1,0 А
  • Ниво на бука: 30 dB
  • 24 часa свежа, чиста вода
  • Фонтаната е погодна за кучиња во висина до 40 цм
  • Филтрација на водата: 4 нивоа
  • Димензии: 191 х 191 х 177 мм
  • Тежина: 3 кг
  • Капацитет: 2 L
  • Должина на кабел: 1.5 м

3,837 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.