Застанете! Чудовишта!

Сликовница без текст

Автор: Марк Јансен

Возраст: 3+

Две сестрички одат да го предадат отпадот. Приколката од нивниот велосипед е полна со старо железо. Арно ама, по пат ги запираат големи , ужасни чудовишта… Ќе упеат ли девојчињата да побегнат од нивните канџи ? Дознај во оваа забавна и страшна сликовница во која има само еден збор : Застанете !

 

549 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.