AFRODITA Q10 BOOST КРЕМА ЗА СУВА КОЖА 35+

  • има силно антиоксидативно дејство
  •  ја штити кожата од предвремено стареење поради дејството на слободните радикалИ
  • го стимулира обновувањето на клетките на кожата
  • работи со ефект на корекција на брчки
  •  и обезбедува на кожата здрав сјај и младешки изглед anti age нега на кожата по 35 години интензивна хранлива формула со моќност на 2 антиоксиданти коензим специфичен за кожата Q10 + витамин Е во капсулирана форма
  • Масирајте го кремот наутро и навечер со масажа минута или две за да започнете микроциркулацијата на кожата и да ги „растворите“ (активирате) црвените миликапсули

749 ден

Опис

Сакајте ја својата кожа, сакајте ја вашата возраст! Со нега против стареење (35+) полна со антиоксиданти! Коензим специфичен за кожата Q10 + витамин Е во капсулирана форма за двојна анти-старосна заштита и видливи ефекти на подмладување. интензивна хранлива формула збогатена со масло од шипинкана витамин Е.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.