ARIETE БЕЗЖИЧНО РЕНДЕ

Лесно и практично безжично ренде на полнење. Со едно копче се ренда сирење, чоколадо,  суво овошје и др. Издржлива метална рачка.

Безжичен и без батерии, се активира со едноставно притискање на копчето.

2,483 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.