ARIETE GRILL ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА

Две години гаранција

Електрична скара со двојна преклопна решетка за брзо готвење на месото, рибата и зеленчукот. Моќност 2000W. 2 режими на готвење: брзо и бавно

• Моќност: 2000W

• Димензии на скара: 41,5×24 cm

• Светло за температура

• Отстранлив сад за капе

• Подесување на термостатот

• Отстранлив грејач

• Безбедносен прекинувач со микро-прекинувач

• Се поставува во 2 позиции: бавно или брзо готвење

2,980 ден

Опис

Лесна електрична скара, корисна и лесна за употреба за оние кои сакаат брзи закуски, но и да готват месо и зеленчук на скара на полесен начин. Опремен со отстранлив сад за маснотии и отпор, лесно се чисти по употреба. Прилагодливата висина на решетката ви овозможува да го изберете нивото на готвење, додека удобните рачки го олеснуваат транспортот и складирањето. Електричната скара Ariete Party Grill е идеална за удобно организирање семеен ручек или скара со пријателите, за вкусни и лесни вечери. Со додавање вода во плехот долу, можете да готвите без лоши мириси и досаден чад, за да можете целосно да уживате во вашата скара дома.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.