ARIETE PASTAMATIC Апарат за правење тестенини

  • 90 W
  • 2 брзини + пулс
  • мануелна рачка
  • 9 нивоа на дебелина на тестенините
  • континуирана работа до 1 час
  • прицврстување на апаратот за работната површина (масата)
  • Две години гаранција

7,699 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.