ARIETE VINTAGE DOM KETTLE 1,7 LT КЕТЛЕР ЗА ВОДА ЗЕЛЕН

Ariete Vintage бокал за вода

Бокалот има винтиџ дизајн. Опремен е со филтер за бигор што може да се отстрани и може да се пере, ергономска рачка со мека завршница и систем за автоматско исклучување.

4,199 ден

Опис

Ретро дизајн на бокал во пастелна боја

  • Моќност: 2000 W
  • Автоматско безбедносно исклучување: да
  • Филтер што може да се отстрани и да се пере: да

Винтиџ електричен бокал од 1,7 литри

Водата зоврива за неколку моменти

Уживајте во топол билен чај наутро или чај од камилица пред спиење. Котел Ariete Vintage брзо ја врие водата и за неколку моменти вашиот топол пијалок ќе биде готов.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.