AURA CLASSIC 255 Deep Wine

255 Deep Wine –Инспирирана од храбрите жени на 20-тите години од минатиот век кои експериментирале со шминката,оваа нијанса со црвен подтон нуди елегантен изглед.

349 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.