НА ПОПУСТ 20%

Балсам за брада со мирис на ванила

Балсам за брада со мирис на ванила (30мл), направен од 100% природни органски ладно цедени масла и е без парабен, парафин и бои.

Рачно направено, за целосна нега на вашите брада и кожа.

Ја хидрира брадата и ја прави здрава.

Ги спречува кршливоста на влакната, првутењето и сувоста на кожата.

Ја прави брадата уредна, мека и мазна.

За разлика од маслото за брада, балсамот е стилизатор за вашата брада и ќе ја зачува формата на брадата што вие ја посакувате.

Се нанесува по маслото за брада како финиш за стилизирање и во комбинација со маслото ја надополнува негата на влакното.

480 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.