BIBS Baby Bitie Star Глодалка за заби

Глодалката има различни текстури кои обезбедуваат смирувачка удобност и помага во
стимулирање на ерупцијата на чешање на непцата кај бебето и е совршена за забите. BIBS глодалката за заби е исто така одлична за стимулирање на сетилата на бебето и фините
моторни вештини.

  • Дизајнирано и произведено во Данска

100% може да се рециклира
100% BPA и без фталати
100% безбеден

890 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.