BIBS COLOUR 2PACK SUNSHINE & VIOLET SKY ЦУЦЛИ

BIBS е врвен дански бренд за бебиња.

Класична тркалезна цуцла со безвременски дизајн.

Цуцлата BIBS е направена од 100% природен гумен латекс, кој е мек, флексибилен и природен за најмалите. Тркалезната и мека форма наликува на мајчините гради и затоа е одличен избор за вашето бебе. Штитот е конвексен што овозможува протокот на воздух за да ја вентилира деликатната бебешка кожа.

Цуцлите на BIBS се рафинирани неколку пати, за да се обезбеди најдобриот можен материјал и производ за најмалите.

100% природен гумен латекс
100% без БПА, ПВЦ
Пакување со две цуцли

590 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Величина

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.