AURA BROWLINER 03 Молив за веѓи AURA BROWLINER 03

Get perfect eyebrows with a little help! This water proof brow pencil is enriched with natural antioxidants and contains a high level of waxes and oils. Even out the look of your eyebrows and make some small corrections to perfect their natural shape.

261 ден

Опис

Молив за веѓи

Молив за прецизно и рамномерно исцртување на веѓи.

Водоотпорен, обезбедува добра покриеност, добро реагира на високи температури (не се топи), содржи висок процент на природни восоци и масла, со природни антиоксиданси.

Додатокот кој се наоѓа на овој молив е четкичка за расчешлување на веѓите.

Дерматолошки тестиран.

Достапен во 5 нијанси.Get perfect eyebrows with a little help! This water proof brow pencil is enriched with natural antioxidants and contains a high level of waxes and oils. Even out the look of your eyebrows and make some small corrections to perfect their natural shape.

Application tips:

Brush the eyebrows with a spoolie and shape them to your desired look before applying the brow liner.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.