Challengers! Друштвена игра

  • Броj на играчи: 1-8
  • Времетраење: 45 мин
  • Возраст: 12+
  • Издавач: Hans im Glück

3,790 ден

Опис

 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.