CLEMENTONI Water Friends Сет играчки за капење

Сет од две играчки за капење.

Функционираат како празни чашки се до моментот додека не се наполнат со вода и предизвикуваат WOW ефект .

9*26*22cm

859 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.