CLEMENTONI Baby Mickey Stacking Rings Бебешки прстени за редење

Практичен систем за редење за првите месеци на вашето дете . Функцијата за редење стимулира развој на рачни вештини и координација на детето . Исто така ја стимулира и перцепцијата на вашето дете за боите . Ергономски и стилски дизајн .

6м-36 м

15 x 21.7 x 15 см

381 гр

885 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.