CLEMENTONI Hammer Rattle Бебешки интерактивен електронски чекан

Забавна и едукативна електронска алатка.

Ги учи децата да сметаат со неговата весела песна и три музички рими за броеви.

Удирањето на чеканот предизвикува играчката да емитува забавни звучни ефекти. Гумениот крај му дозволува на детето да игра во целосна безбедност, без да ја оштети површината за игра .

10м-36 м

16 x 10 см

160 гр

 

885 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.