DABOV COLOMBIA – NESPRESSO® COMPATIBLE CAPSULES

СО НОТИ ОД ЦРВЕНО ЈАБОЛКО |  ШЕЌЕРНА РЕПКА | КАРАМЕЛ

Прекрасен спој на слатка карамела и свежи ноти на црвено јаболко!

Подари си убав и ароматичен ритуал за будење!

450 ден

Опис

10 капсули

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.