DELMARTE PREMIUM / Egyptian Mint – Herbal Tea

Чај од миризлив Египетски минт

Подарете си момент на релаксација во секое време од денот.

650 ден

Опис

20 кесички чај во едно пакување

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.