НА ПОПУСТ 22%

DENVER SWC-342GR СМАРТ ЧАСОВНИК

• 1.2″ целосен IPS тач-екрански дисплеј

• Мултиспорт режим (трчање, шетање, возење велосипед и повеќе)

• Приказ на СМС, е-пошта, друштвени настани

• Вграден сензор за мерење на пулс – Водоотпорен по степен IP67

• До 3 дена користење по полнење

Овој Bluetooth смарт-сат со мерење на пулс и кислород во крвта е идеален за следење на вашето здравје и активности. Со 1.2″ целосен IPS тач-екрански дисплеј, можете лесно да ги видите информациите како време, датум, корачки и повеќе. Мултиспорт режимите обезбедуваат опција за праќање на различни активности како трчање, шетање и возење велосипед. Покажувањето на СМС, е-пошта и друштвени настани го прави овој смарт-сат идеален за комуникација на рака. Вградениот сензор за мерење на пулс и кислород во крвта ви обезбедува постојано следење на вашето срцебиенје и ниво на кислород. Смарт-сатот е водоотпорен по степен IP67, што значи дека е заштитен од вода и прашина, обезбедувајќи ви слобода за користење и при лоши временски услови. Со до 3 дена користење по едно полнење, овој смарт-сат е практичен за секојдневна употреба.

Две години гаранција

3,499 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.