GORENJE Овлажнувач на воздух

ОВЛАЖНУВАЧ НА ВОЗДУХ
КАПАЦИТЕТ НА КАНИСТЕР ЗА ВОДА 5 ЛИТРИ
ULTRA SONIC ТЕХНОЛОГИЈА
АНТИБАКТЕРИСКИ СИСТЕМ
МОДЕРЕН ДИЗАЈН
SMART CONTROL
ПРЕГЛЕДЕН LED ДИСПЛЕЈ
БЕЛА БОЈА
ГУМЕНИ НОГАРКИ ЗА ПОГОЛЕМА СТАБИЛНОСТ
АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ЗА ДОПОЛНИТЕЛНА СИГУРНОСТ
ПРИКЛУЧНА МОЌ 26W

4,990 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.