НА ПОПУСТ 10%

HELIOCARE ПУДРА SPF50 светла

Компактна SPF 50 пудра без масло, за нормални кожа. Спречува фотостареење и ги покрива несовршеностите. Истовремено придонесува за шминкање со рамномерен тон на кожата.

Благодарение на Fernblock® со својата комбинација на напредна технологија како филтер за филтрирање и активни антиоксиданти, го спречува и го поправа сончевото оштетување корегирајќи видливи знаци од фотостареење.

1,076 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.