ICE PROFESSIONAL TAME MY HAIR Шампон за безживотна коса

Уникатна формула, заснована на мешавина од 6 органски масла, ја навлажнува и ја храни брановидната и кадрава коса, помага да се контролира разлетувањето и да се дефинираат локните.

Шампонот за нега на коса на база на органски масла помага за хидратација и негување на брановидна и кадрава коса. Го контролира на разлетувањето и дефинирањето на локните како и дава поддршка на структурата на косата.

 

1000мл

1,105 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.