LAVAZZA ESPRESSO CAPPUCCINO DOLCE GUSTO капсули

Компатибилни за Krups машини за еспресо.

8 капсули

411 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.