LOTUS Нелумбо LOTUS NELUMBO

Димензија: 150 x 150 x47 cmДимензија: 150 x 150 x40 sm

12,200 ден

Исчисти

Опис

Одржување на 30 Степени :: Гаранција 1 години :: Бесплатна достава во Македонија :: Бесплатно враќање :: Не сте задоволни? Примете ги парите назад ::

Димензија: 150x150x47cm | Полнење: Полистирен | Навлака: Полиестер | Водоотпорна | 1 година гаранција 

ПРЕДНОСТИ: Тоа што го прави Лотус посебен е  Трајната, цврстата и водоотпорна надворешна навлака со патент, која може да се пере во машина, овозможува употреба внатре и надвор, во градина, покрај базен;  Не е токсична;  Нема оштри рабови;  Гаранција 1 година на патентот шававоти и нитните;  Внатрешна водотпорна навлака, со посебен отвор за дополнување;  Можност за брендирање со лого;  Сервис и одржување;  Дополнување;  Бесплатна достава во Македонија.

МЕДИЦИНСКИ ФАКТИ:  Експандираните перли во внатрешната навлака, овозможуваат Лотус да се формира според потреба за комфорно лежење на трудници или луѓе со физички повреди во грбот, нозете и вратот. Сличните производи како Лотус веќе одамна се употребуваат за да се добие вниманието на деца кој тешко се концентрираат за учење или за следење на специјални вежби.ADVANTAGES: Permanent, strong and Water resistant external cover with a zipper; Enables use inside and outside;  Can be washed in the machine;  Non toxic; No sharp edges;  Internal and external  Water resistant jacket;  Branding Opportunities

 

MEDICAL FACTS: The expanded beads in the inner jacket allow Lotus to be constructed as needed for a comfortable fit of pregnant women or people with physical injuries in the back, legs and neck. Lotus products used to gain the attention of children who have trouble concentrating when learning or special monitoring exercises.

Дополнителни информации

Боја

Беж, Бела, Бор зелена, Графитно сива, Жолта, Јаболко зелена, Јоргован, Лаванда, Морнарско сино, Портокалова, Розева, Светла Беж, Светло сива, Светло сина, Сина, Трева зелена, Црвена, Црна

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.