MADARA ACNE SEBUM CONTROL ПРОЧИСТУВАЧКИ ГЕЛ ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЛИЦЕ

Нежното средство за чистење на лицето ја чисти кожата без да предизвика дехидрација. Благите тензиди обезбедуваат сигурно дејство за чистење, ја освежуваат кожата и ја ребалансираат. Ферментираните полисахариди го регулираат производството на себум додека матичните клетки од смрека, екстрактите од лишаи и екстрактите од чајот мате ја смируваат кожата.

1,165 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.