MINIKOIOI Toothee Teether Mineral Blue Глодалка

Двете текстури им овозможуваат на бебињата да ја користат мазната површина на нивното деликатно непце и да ги смируваат болните непца со потекстурната страна.

Дизајниран е да ја минимизира акумулацијата на бактерии и лесно чистење

100% без БПА, ПВЦ и фталати

100% усогласен со европските безбедносни стандарди

Возраст: повеќе од 3 месеци.

Димензии на производот 8 x 9,8 cm

382 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.