NATURA SIBERICA LAB BIOME Подмладувачки налепници за околу очи

Постбиотски активни, ферментирани екстракти од северна капина и дива малина помагаат во поддршката на микробиомот на вашата кожа. Тие ја зголемуваат отпорноста на кожата на ефектите од урбаниот начин на живот, го подобруваат сјајот и регенерацијата на кожата, додека ја одржуваат здравата кожа и помагаат да го задржите вашиот природен младешки изглед.

  • Полипептид  Ја стимулира природната синтеза на колаген во клетките на кожата, помага да се изедначат брчките и да се задржи вашата кожа помлада.
  • 24 каратно злато  ја подобрува апсорпцијата на активните компоненти во кожата додека го подобрува нивниот ефект.

860 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.