NOVEXPERT VITAMIN C BOOSTER СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ СО 25% ВИТАМИН Ц

Ултра концентриран витамински коктел!

Серум со витамин Ц е моќен антиоксидантен производ за нега на кожата. Работи на измазнување на кожата и помага при инстантно подобрување на сјајот. Неопходна формула, која ви дава дневна доза од овој клучен витамин, кој ја гарантира убавината на твојата кожа.

Резултатите од овој серум се помазна кожа, посјајен тен и намалување на слободните радикали, кои се главната причина за стареењето на кожата.

25% стабилизиран витамин Ц комплекс. Ултрависока концентрација, која го позиционира овој витамински серум како една од референците во оваа категорија за нега.

 

3,070 ден

Опис

  • ТОНИРАЊЕ
  •  ПРОТИВ ФЛЕКИ
  • ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ
  • УЛТРА ВИСОКА КОНЦЕНТРАЦИЈА – 25% ВИТАМИН Ц

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.