PHILIPS Депилатор

Апарат за депилирање

3,399 ден

Опис

Апарат за депилирање
Лесно користење
Ергономски дизајн
Глава за епилација која што може да се вади 
Ефективен систем за епилација со дискови 
Нежни дискови за остранување на влакна
Работа со адаптер
Напон 15 V
Додаток четка за чистење
Капаче за деликатни зони 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.