Полица за книги

Димензија: 79.5x74x10cm
Материјал: Иверица 1ва класа
ПВЦ кант трака 0.8mm
Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

2,390 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.