ROSICA MRSIK LUNA SWEATSHIRT

Топло и пријатно, извајаниот дуксер ќе ја надогради вашата секојдневна облека на следното ниво (неопренови, 95% полиестер, 5% вискоза)

10,800 ден

Исчисти

Опис

Дополнителни информации

Величина

, ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.